Najnowsze informacje

Oszczędzanie w Banku Zachodnim WBK

Możemy godzinami przeszukiwać oferty banków dotyczące lokat bankowych, a i tak nie będziemy w stanie stwierdzić, która lokata jest dla nas najlepsza. W większości przypadków chcielibyśmy złożyć oprocentowany depozyt pieniężny w tym banku, w którym posiadamy swój rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy, jednak nie zawsze jest to najlepsze dla nas rozwiązanie. Ciekawą ofertę ma Bank Zachodni WBK, jednak w tym przypadku jesteśmy zmuszani do zdecydowania się na prowadzenie rachunku bankowego, właśnie w banku WBK.konsolidacja kredytów

Oferta banku, czyli co i jak?

Aby móc skorzystać z oferty, musimy tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, zdecydować się na prowadzenie rachunku bankowego właśnie w Banku Zachodnim WBK. Jeśli tego nie zrobimy to nie otrzymamy możliwości założenia tej atrakcyjnej lokaty.

Większość banków ustala maksymalny limit kwoty jaką możemy na lokacie umieścić. W większości przypadków jest to kwota 10 000 złotych. Bank Zachodni WBK pod tym względem jest znacznie atrakcyjniejszy, ponieważ zezwala na złożenie oprocentowanego depozytu nawet do kwoty 20 000 złotych. Jeśli więc mamy ponad 10 000 złotych, to warto tę ofertę szczegółowo przestudiować i się nią zainteresować.

Lokata 1, 2,3, bo tak właśnie nazywa się oferta Banku Zachodniego WBK, może być założona na okres 3 miesięcy. Oprocentowanie wynosi aż 3% w skali roku, jednak nie jest takie od początku. W pierwszym miesiącu mamy tylko 2% oprocentowanie, natomiast z każdym kolejnym miesiącem ono rośnie. W rezultacie wynosi 2, 5% w drugim miesiącu, oraz właściwe 3% w ostatnim trzecim już miesiącu trwania depozytu pieniężnego.

W porównaniu do konkurencyjnych ofert, ten produkt również ma pewne wady. My znaleźliśmy jedną, a jest nią mianowicie sposób zakładania tej lokaty. Niestety nie możemy tego zrobić przez Internet. Jesteśmy zmuszeni zdecydować się na wycieczkę do placówki banku, gdzie osobiście podpiszemy umowę. Z drugiej strony może to i lepiej, ponieważ takie rozwiązanie zawsze jest bezpieczniejsze, niż zawieranie transakcji przez Internet.

Podsumowanie oferty

Jeśli szukacie nowego konta w banku, to oferta Banku Zachodniego WBK jest świetnym wyborem, ponieważ oprocentowanie jest bardzo atrakcyjne. Jeśli jednak nie poszukujemy nowego banku, gdzie otworzymy konto, to nie mamy tutaj czego szukać.

Wiecej informacji znajdziesz na http://oszczednoscionline.pl/ranking-lokat-kwiecien-2016