Najnowsze informacje

Rodzaje kont bankowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów banki proponują im zakładanie różnego rodzaju kont bankowych. Najpierw są to wszelkiego rodzaju konta osobiste, jak najbardziej dopasowane do potrzeb indywidualnego klienta. kontooszczednosciowe.com

Z myślą o indywidualnych klientach przygotowywane są także oferty kont oszczędnościowych. Inną grupą kont są konta firmowe, z których korzystają najróżniejsze firmy. Z takich kont uprawnione do tego osoby dokonują przelewów na konta pracownicze oraz na konta Urzędu Skarbowego i wszystkich innych placówek, którym winne są pieniądze. Na specjalne numery kont otrzymują one również zapłatę za wykonane przez siebie zlecenia lub zwroty nadpłaconego podatku.

Konta osobiste

Konta osobiste są reklamowane jako tego rodzaju konta, które są w stanie najlepiej dostosować się do potrzeb indywidualnych klientów. Wystarczy, żeby w momencie zakładania konta podać pracownikowi banku swoje dokładne dane i opisać swoją sytuację finansową, a on będzie już potrafił stworzyć dla nas najlepsze konto osobiste. Prowadzenie takiego konta zakłada otrzymywanie różnych rabatów za posiadanie regularnych wpływów oraz za robienie zakupów przy użyciu karty bankomatowej i konta elektronicznego. Dzięki temu prowadzenie konta staje się dla nas dużo tańsze niż w przypadku prowadzenia zwykłego konta bankowego. Za pomocą swojego konta osobistego będziemy mogli również założyć lokatę, na którą w bardzo prosty sposób przelejemy wybraną przez nas kwotę pieniędzy. Przygotowane dla nas zostaną również różne programy lojalnościowe oraz oszczędnościowe i kredytowe. Po kilkuletnim prowadzeniu konta osobistego dużo łatwiej będzie nam dostać kredyt bankowy lub otrzymać linię debetową, ponieważ pracownicy banku będą mieli pewność, że jesteśmy uczciwymi i rzetelnymi klientami. W ostatnich latach najlepsze konta osobiste na oszczednoscionline.pl są również coraz częściej tak projektowane, że pozwalają ich posiadaczom na gromadzenie oszczędności. Szczególnym tego typu kontem jest konto oszczędnościowe, posiadające nieco wyższe oprocentowanie od zwykłego konta.